Wiertło do betonu zbrojonego EXPERT SDS plus-7X 12x200x265 mm
Wiertło Bosch EXPERT SDS plus-7X 12x200x265 mm (10 szt.) z w pełni węglikową, czteroostrzową głowicą do wiercenia w betonie zbrojonym. Odporne na blokowanie się w prętach zbrojeniowych, wytrzymuje do 3 razy dłużej niż wiertła SDS plus-3.
Opis
Wiertło do betonu zbrojonego EXPERT SDS plus-7X 12x200x265 mm
Nr katalogowy: 2608900175

Zastosowanie w wierceniu betonu zbrojonego
Wiercenie w betonie zbrojonym to ciężka praca, która tradycyjnie zbierała żniwo w połamanych wiertłach. Zwykłe wiertła dwuostrzowe utkną w zbrojeniu i w końcu pękną. Wiertło EXPERT SDS plus-7X zostało zaprojektowane z myślą o eliminacji tego problemu na budowach, gdzie regularnie trafia się na pręty zbrojeniowe podczas wykonywania otworów montażowych i instalacyjnych.

Konstrukcja i technologia Bosch Carbide
W pełni węglikowa głowica wiertła EXPERT SDS plus-7X to zaawansowana czteroostrzowa konstrukcja wykonana z jednego kawałka najtwardszego metalu: nie blokuje się i nie wykazuje słabych punktów przy uderzeniu.Dzięki technologii Bosch Carbide Technology i w pełni węglikowej głowicy wiertła EXPERT SDS plus-7X wytrzymuje znacznie dłużej niż zwykłe wiertła udarowe.Skutecznie przebija pręty zbrojeniowe, więc nie ma potrzeby zatrzymywania, ponownego nacelowywania lub zmiany wierteł po trafieniu w stal. Taka budowa przekłada się na mniejszą liczbę przestojów podczas pracy oraz ograniczenie ryzyka uszkodzenia narzędzia w trakcie kontaktu z prętem zbrojeniowym.
Trwałość i kompatybilność
Wiertło wytrzymuje do 3 razy dłużej niż wiertła Bosch SDS plus-3, co ogranicza częstotliwość wymiany osprzętu i przekłada się na niższe koszty eksploatacji przy intensywnym użytkowaniu. Wiertło udarowe Bosch EXPERT SDS plus-7X umożliwia specjalistom z branży budowlanej regularne wiercenie w betonie i betonie zbrojonym, np. w przypadku mocowań i instalacji, zapewniając niezrównaną wydajność, niezawodność i trwałość.Jest to osprzęt EXPERT do młotów udarowo-obrotowych SDS plus.

Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 2608900175 |
| Średnica wiertła | 12 mm |
| Długość robocza | 200 mm |
| Długość całkowita | 265 mm |
| Typ mocowania | SDS-plus |
| Liczba ostrzy głowicy | 4 |
| Materiał głowicy | Węglik spiekany (Bosch Carbide Technology) |
| Zastosowanie | Beton, beton zbrojony |
| Ilość w opakowaniu | 10 szt. |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.