Honda Robot koszący Miimo 520

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 8 900,00 zł 8900.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: HONDA
Kod produktu: HRM520

Opis

SAMODZIELNY ROBOT KOSZĄCY HONDA MIIMO 

NIEZASTĄPIONY ASYSTENT OGRODNIKA
 

 PROMOCJA! NOWA HONDA MIIMO Z DOŁADOWANIEM!

 Nowość na sezon 2017

 

Do każdego robota koszącego -  Honda Miimo 310, Honda Miimo 520

i Honda Miimo 3000 oferujemy w super cenie: 


wykaszarkę HHTE 38BE + akumulator 2AH + ładowarkę 210W
za jedyne 499 zł brutto!

 

 

 

Honda Miimo - inteligentny i praktycznie bezgłośny robot ogrodowy, o ergonomicznym kształcie i nowoczesnej estetyce, sam kosi trawę w zaprogramowanym czasie i na wskazanym terenie - nie wymagając kontroli, pracuje samodzielnie nocą i podczas nieobecności właściciela. 

Jego celem jest maksymalne ułatwienie ludziom czynności związanych z pielęgnacją trawy – wykonuje wyznaczone zadania, jest łatwy w eksploatacji i obsłudze. Przejrzysty i czytelny ekran operacyjny zapewnia sprawne zaprogramowanie koszenia: w zaplanowanym czasie, na określonym terenie i według wskazanych stref objętych przewodem granicznym. W przypadku braku wytycznych, Honda Miimo porusza się w losowo wybranych kierunkach w ramach obszaru ograniczonego przewodem, wykorzystując nawigację systemu czujników. Przewód ten z łatwością może być przenoszony, jeśli chcemy zmienić miejsce czy kształt trawnika. 

Wentylator umieszczony pomiędzy nożami unosi trawę, zapewniając równe cięcie, a regulacja wysokości koszenia umożliwia ustawienie noży z dokładnością do 1 mm w zakresie 20-60 mm. Drobno skoszone źdźbła trawy zostają równomiernie rozłożone na powierzchni, stanowiąc naturalny nawóz dla trawnika.

Noże wykonane z ciągliwej stali sprężynowej są bezpieczne - wyginają się, ale nie pękają w przypadku natrafienia na przeszkodę. Jego unikalną cechą jest utrzymanie linii prostej jazdy w poprzek stoku. Przy pokonywaniu wzniesień, jeśli kąt nachylenia terenu przekroczy 25°, robot bezpiecznie zmienia kierunek, a w przypadku ponad 55° - silniki zatrzymują się. 

 

 

Sam ładuje baterię

Miimo będzie kontynuował pracę tak długo, jak zechcesz. Ilekroć jego bateria wyczerpie się, on na swój sposób dotrze do swojego źródła zasilania, naładuje się i następnie bez problemu będzie kontynuował pracę.

Jest cichy

Miimo pracuje bez względu na porę dnia. Jest wystarczająco cichy, aby pracować także nocą. Nigdy więc nie będzie przeszkadzał ani Tobie, ani Twoim sąsiadom.

   

Ścina trawę gdzie tylko i kiedy tylko chcesz

Niezależnie od wielkości i kształtu ogrodu, możesz zawsze uzyskać równo ścięty trawnik dzięki wcześniejszej konfiguracji każdej z 5 dostępnych stref Twojego trawnika. Jego programowalny zegar sprawia, że możesz dokonać wyboru co do tego, kiedy ma kosić, a kiedy zakończyć pracę.

 

Jest skonfigurowany specjalnie dla Ciebie

Nie ma potrzeby, abyś martwił się o jego instalację, specjalista Autoryzowanego Dilera Hondy przyjedzie na miejsce i zrobi to za Ciebie. Powiedz mu tylko dokładnie jak, gdzie i kiedy chcesz mieć skoszony trawnik, a dokładnie w ten sposób będzie to zrobione. I nawet nie ruszysz palcem.

 
   

Jest wodoodporny

Nie ma znaczenia, czy pada deszcz czy świeci słońce, Miimo jest zawsze gotowy do pracy. Działa niezależnie od panującej aury, dzięki czemu przez cały okres trwania sezonu koszenia nie musisz wstawiać go do zamkniętego pomieszczenia na czas opadów deszczu.

 

Pracuje ciężej i dłużej

Litowo-jonowe baterie Miimo działają dwa razy dłużej niż tradycyjne baterie wodorkowo-niklowe. Bateria w modelu HRM310 działa do 45 minut non-stop, natomiast w modelu HRM520 do 90 minut ciągłej pracy.

 
   

Posiada bezpieczniejsze ostrza

Miimo posiada trzy dwustronne ostrza tnące zrobione z wysokiej jakości plastycznej stali, poddanej odpowiedniej obróbce cieplnej. Dlatego nawet, gdy uderzą w jakikolwiek obiekt stały, ulegną wygięciu, ale nigdy nie całkowitemu połamaniu.

 

Ma dużą moc

Dzięki mocnym 25W silniczkom napędzającym koła, Miimo kosi trawę wszędzie, gdzie tylko chcesz. Bez problemu wjeżdża na pochyłości terenu, utrzymując tor jazdy w linii prostej dzięki wbudowanemu czujnikowi kierunku. 56W silnik napędzający ostrza powoduje, że koszą nawet najgęstsze połacie trawy za jednym przejazdem.

 
   

Jest odporny

Miimo jest zrobiony z wysokiej jakości, odpornego na uderzenia i zarysowania materiału polimerowego, dzięki czemu wygląda jak nowy nawet po zakończeniu sezonu roboczego.

 

Jest czuły

Miimo wyczuwa czyjąś obecność poprzez swą ruchomą w zakresie 360° obudowę, dlatego też zatrzymuje się od razu w momencie, gdy wejdzie w kontakt z osobą lub zwierzęciem. Jest również delikatny dla samego trawnika i wystarczająco lekki, aby nie ugniatać trawy.

 

 

   

Pozostawia zdrowy trawnik, bez niepotrzebnych ścinków

Miimo kosi i mulczuje zarazem. Delikatne ścinki trawy pozostają głęboko w trawniku, jako naturalny nawóz, jednocześnie redukując ilość chwastów. Co więcej, ścinki nie będą przyklejać się do butów czy ubrania.

 

Jest chroniony

Istnieje możliwość zabezpieczenia elementów sterujących Miimo za pomocą numeru PIN. Jeśli urządzenie zostanie podniesione, uruchamia alarm i natychmiast przerywa pracę. W takim przypadku Miimo wznowi pracę jedynie wtedy, gdy zostanie wprowadzony prawidłowy numer PIN.

 

 

Teraz Honda Miimo jest dostępny w udoskonalonych wersjach: HRM310 (pow. koszenia do 2 000 m2)  oraz HRM 520 (pow. koszenia do 3 000 m2).  

 • Dzięki nowemu oprogramowaniu ścieżka koszenia jeszcze dokładniej pokrywa obszar trawnika
 • Oprogramowanie w polskiej wersji językowej ułatwia samodzielną obsługę robota, usprawnia zakodowanie stref i czasu koszenia
 • Innowacyjny sygnał cyfrowy umożliwia Honda Miimo poruszanie się na większym obszarze określonym kablem granicznym (długość kabla 500 m)
 • Nowa tarcza tnąca ma dwukrotnie wydłużoną żywotność eksploatacji, a zwiększona prędkość obrotów zwiększa wydajność – w godzinę, Honda Miimo 310 kosi powierzchnię do 83 m2, a Honda Miimo 520 – do 125 m2. To udoskonalenie zapewnia również bardziej precyzyjne wykończenie koszenia obrzeży trawnika
 • Nowy sposób mocowania tarczy tnącej w praktyce ułatwia bieżącą konserwację noży
 • Łożyskowane koła przednie zyskały wydłużoną żywotność w poruszaniu się po nierównej nawierzchni
 • Kod PIN zabezpiecza przed nieuprawnionym użytkowaniem

Nowoczesny, praktycznie bezgłośny robot koszący, który inteligentnie i samodzielnie kosi trawę na powierzchni do 3 000 m2 w wyznaczonym czasie i na wskazanym terenie. Wystarczy zainstalować przewód i zaprogramować Honda Miimo według swoich potrzeb. Dzięki nowoczesnej ergonomii i eleganckiej estetyce jest także ozdobą każdego ogrodu.

Nie emituje spalin. Porusza się w bezpieczny dla otoczenia sposób po trawniku dzięki nowoczesnemu systemowi czujników nawigacyjnych. Wyposażony jest w system automatycznego dostosowania prędkości kół do gęstości i wysokości trawy. Trwały akumulator litowo-jonowy zapewnia niezawodne działanie przez wiele cykli ładowań, a tym samym i kilka sezonów. Akumulator jest ładowany na bieżąco – w przypadku bliskiego się jego wyczerpania, Honda Miimo sam wraca do bazy dokującej.

 

Zalety:

 • Udoskonalone oprogramowanie w j. polskim
 • Przejrzysty, czytelny ekran operacyjny
 • Nowa tarcza tnąca o wydłużonej żywotności
 • Bezpieczne noże z ciągliwej stali sprężynowej – nie pękają w przypadku natrafienia na przeszkodę
 • Utrzymanie linii prostej jazdy w poprzek stoku
 • 3 ścieżki koszenia do wyboru (dowolna, kierunkowana, mieszana)
 • Wydajność - kosi powierzchnię do 125 m2 w 1 godzinę
 • Bezszczotkowe silniczki zasilające ostrza i koła są bezobsługowe
 • Kod PIN zabezpieczający przed nieuprawnionym użytkowaniem
 • Robot nie wymaga specjalnej konserwacji. Zimą powinien być przechowywany w bazie dokującej podłączonej do zasilania.

Honda Miimo jest także dostępny w wersji HRM310

Dodatkowe informacje www.miimo.pl

 

 Dane techniczne:

 • Obszar/wydajność pracy (m2) 3,000 m2
 • Długość przewodu granicznego na wyposażeniu) 300 m
 • Maksymalna możliwa długość przewodu granicznego (wyposażenie opcjonalne) 500 m
 • Długość 645 mm
 • Szerokość 550 mm
 • Wysokość 275 mm
 • Waga 11.8 kg
 • Bateria Litowo-jonowa 22.2V / 1800 mAh
 • Moc wyjściowa transformatora 26.0 V / 2.3 A
 • Poziom ciśnienia akustycznego w uszach operatora IEC60335-2-107 ed.1.0  Litowo-jonowa 22.2V / 3600 mAh
 • Ostrza  Trzy obrotowe ostrza tnące
 • Prędkość obrotowa ostrza 2200 rpm
 • Wysokość cięcia Regulowana wysokość cięcia w zakresie 20-60 mm, w przedziałach mniejszych niż 1mm
 • Szerokość cięcia  22cm

 

http://www.miimo.pl/

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl